"Yaşatmak için Adım At" kampanyası dağıtım törenimizi gerçekleştirdik

8 Ocak 2018

"Yaşatmak için Adım At" kampanyası dağıtım törenimizi gerçekleştirdik!

Adım Adım oluşumu ile birlikte katıldığımız 39.İstanbul Maratonu sonucu elde edilen bağışlarla alınan cihazları ALS hastalarına dağıtılmasını sağlayan koşucularımız ve kurumlar ile Ataköy İspirtohane Kültür ve Sanat Merkezindeki törenimizde bir araya geldik.

Çok değerli misafirlerimizin olduğu törenimizde telgrafı ile bizi onurlandıran İstanbul Valimiz Sayın Vasip Şahin'e, törenimize teşrif ederek konuşmayapan Vali Yardımcımız Sayın Bahattin Atçı'ya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Sayın Selim Çelenk' e, AKP Bakırköy İlçe Başkanı Sayın Aysun Çelikler'e, Zihni Şirketler Grubu Onursal Başkanı Sayın Asaf Güneri'ye, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Dr. Abdullah Velioğlu'na, İstanbul Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Dr. Fatma Nur Kesiktaş'a, Temel İhtiyaç Derneği Başkanı Sayın Serhan Süzer' e @adimadim_tider en içten saygı ve teşekkürlerimizi sunarız.

Projemizi birlikte yürüttüğümüz başta Adım Adım olmak üzere bütün koşucularımıza ve aşağıdaki kurumlara ALS hastalığı için gösterdikleri farkındalık ve destekleri için sonsuz teşekkür ederiz.

"Yaşatmak Için Adım At" kampanyamıza destek veren kurumlar:
Adım Adım Bireysel Koşucularımız
Avrupa Üniversitesi
Başakşehir Devlet Hastanesi
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Biyomed Biyomedikal Mühendisleri Derneği
Biyoted Biyomedikal Teknikerleri Derneği
Evyap Sabun Yağ Gliserin San.ve Tic.A.Ş
Gelişim Üniversitesi
IBB Şehit Savcı Selim Kiraz Ilkokulu
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Gönüllüleri
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kiğılı Giyim Ticaret A.Ş.
Küçükçekmece Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi
Set Teknik Gönüllüleri
TOKI Güneşparkevleri Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi
UPS Türkiye


 

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


e-bülten'e üye olun
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

22 Mart 2019 Ercüment akbay

Tedavi için öneri bekliyorum.

makaleyi göster
22 Mart 2019 burhan koçal

üye olmak istiyorum. bağış posteri gönderilmesi saygılarımla

makaleyi göster
22 Mart 2019 ahmet varlı

amcama bugün als teşhisi konuldu reçete de radicut yazıyor bu ilacı sgk tarafından yur dışından karşılıya biliyormuşuz. Peki hangi hastahanelerde kullandıracaz bu ilacı ve de üyeniz olmak istiyorum

makaleyi göster
22 Mart 2019 Ferhat Genç

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim babam 2007 yılında başlayan konuşma bozukluğu ile başlayan hastalığımız 2009 yılının Aralık ayında ankara ibni Sina hastanesinde çekilen emg sonucu als hastası olduğunu öğrendik şu anda yatalak en iyi ilacı moralinin yüksek olması ben kendim hastanede çalıştığım için işlevi yakından takip edebiliyorum.

makaleyi göster
22 Mart 2019 Emre T.

4-5 ay icinde olumle sonuclanmasi olasi midir

makaleyi göster
22 Mart 2019 emre içer

Merhabalar. Öncelikle bu hastalığa yakalanan ve onları refakatçilik eden tüm insanlara büyük geçmiş olsun diyorum. Bende 1 hafta içerisinde ilk başta sağ kolumda sğirmeler başladı, ertesi gün sol kolumda görüldü güçsüzlük çok farketmedim ancak farklı bir duyguydu.Bu gün ise ayaklarımda seyirme ve halsizlikhissediyorum. Sizce bu als ye işaretmidir hastalık kaslara bu kadar hızlı yayılabilirmi cevaplarsanız çok mutlu olurum.

makaleyi göster
22 Mart 2019 Kadir olgac

Hande hanima nasil ulasabilirim?Acil kendi dali hakkinda bir sorum olacakti da en azindan e ma il adresi bile olur.lutfen yardimci olun

makaleyi göster
22 Mart 2019 Damla kapar

Mrh. Babamın bir süredir kolunda güç kaybı uyuşma gibi şikayetleri vardı kendisi siroz ve kronik hasta zaten sürekli kontrol ediliyor ilaç tedavisi görüyor kolu artık tamamen işlevini yitirdi bir süredir de araştırılıyordu en sonunda motor nöron hastası denildi tekrar araştırıldı bu sefer hastanede yattı ve dün kesinleşti ama omurilik temiz çıktı yutakta herhangi bi sorunu yok zamanla tüm vücudu etkilenecek mi ne bileyim omurilik temiz ya bi umut işte

makaleyi göster
22 Mart 2019 Enes AKBEN

Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin. ALS hastalığını bilirim bende anneannemi kaybettim. Dert verip derman aratma rabbim.

makaleyi göster
22 Mart 2019 Ahmet Volkan ÇATAL

Ilacın SGK kapsamına alınması ile ilgili bir geliş me var mı?

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı