İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoglu'nu ziyarete ettik

 İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoglu'nu ziyarete ettik

17 Ocak 2017

Memur-Sen ve Sağlık-Sen Engelli Komisyon Başkanı Aydin Cengel, ALS-MNH Derneği Proje Danışmanı Gizem Morova Yücel, ALS-MNH Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yan, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoglu'na ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında ALS hastalığı ve ALS-MNH Derneği tanıtımı yapıldı

Sabancı Fark yaratanlar hibe programı kapsamında gerçekleştirilen Yaşamak Yetmez Yaşatmak da Lazım projemizin detayları paylaşıldı, proje kitapçığı takdim edildi ve işbirliği modeli olarak Evde bakım ve evde sağlık hizmetlerini kapsayan benzer bir proje yapılabileceği görüşüldü.

Üsküdar Hastanesinde gerçekleştirdikleri Evde bakım ve Evde sağlığı içeren hizmet modeline ilişkin tarafımıza bilgilendirmede bulunuldu.

ALS Hastalarının da bu çalışmalardan faydalanılabilmesine yönelik talepte bunuldu. Bu konuya ilişkin olarak İstanbul genelinde elimizde kayıtları bulunan ALS hastalarının bir listesi çıkartılarak İl sağlık müdürlüğüne iletilecek.

ALS hastalarının İstanbul genelinde kendilerinde kayıtları olan listeleri kontrol ederek bizden haberi ve bilgisi olmayanları da bize yönlendirilmesi konusunda görüşme sağlandı.

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


e-bülten'e üye olun
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

19 Eylül 2017 mehmet güngör

merhaba. annem 1 yıldır als. hastası. radicavanın bir an önce sgk kapsamına alınmasını istiyorum. teşekkür ederim

makaleyi göster
19 Eylül 2017 Mihriban gülbak

Merhaba, öncelikle burdan bütün hastalara rabbimden şifa diliyorum ve hasta yakınlarına da sabır dılıyorum.. Ben annemi als den kaybettim geçen çarşamba günü

makaleyi göster
19 Eylül 2017 Reyhan Uludag

Bu ilacin bir an once SGK kapsamina girmesini istiyorum.

makaleyi göster
19 Eylül 2017 aşkın bulduk

İlacın Bakanlık tarafından onaylanmasını istiyorum.

makaleyi göster
19 Eylül 2017 Melih Küçükbayır

Bende ALS hastasıyım sod1 geni mutasyonu mevcut genetik hastayım Yeni ilacı deneyip faydasını görmek istiyorum Hastalığım daha fazla ilerlemeden bu ilacı kullanmalıyım fakat maddi gücüm bu ilacı ücretli kullanmama uygun olmasığı için ilacın sgk kapsamına alınıp ücretsiz olması gerekmekte teşekkürler.

makaleyi göster
19 Eylül 2017 sevim bilgin

ilaç gelmesini istiyoruz

makaleyi göster
19 Eylül 2017 YASİN ASMA

BU BAŞARI BÜYÜYEREK DEVAM ETMELİ. TEŞEKKÜR EDERİZ

makaleyi göster
19 Eylül 2017 YASİN ASMA

BU BAŞARI BÜYÜYEREK DEVAM ETMELİ. TEŞEKKÜR EDERİZ

makaleyi göster
19 Eylül 2017 Öner kurtça

Ben sağ bacağımdan 2 yıldır asıyorum yani topalıyorum yani kısa bi mesafede bile yoruluyorum doktorlar ems olduğunu söylüyorlar ama als olma ihtimali varmıdır bilmiyorum yardımcı olun lütfen

makaleyi göster
19 Eylül 2017 Saadet tepe

Merhaba benim kayinvalidemede als teşhisi konuldu.konuşmada ve yutkunmada problem imiz var.İstanbul da ve bursada doktorlara muayene olduk.aynı sonuç çıktı.sorum şu hastalığın tedavisi nı nasıl devam ettirellim bilemiyoruz.su anda evde bakıyoruz .

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı