Etkinlikler

Proje Bilgilendirme Toplantısı 14 Mayıs - İzmir

Proje Bilgilendirme Toplantısı 14 Mayıs - İzmir

“Yaşamak yetmez Yaşatmak da Lazım” Proje Bilgilendirme Toplantısı

Çarşamba toplantıları devam ediyor

Çarşamba toplantıları devam ediyor

Her hafta dernek merkezimizde gerçekleştirdiğimiz Çarşamba toplantımızda dün, Erzurum ve Eskişehir’den gelen iki hastamız da bizlerle birlikteydi. Ayrıca, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. A. Esra Gürsoy, 3. sınıf tıp öğrencileri ile birlikte derneğimizi ziyaret etti. Katılan herkese çok teşekkür ederiz.

Herşeyin Teorisi filmi vizyonda

Herşeyin Teorisi filmi vizyonda

Filmin 2. yarısında Cinemaximum salonlarında ALS MNH DERNEĞİ mizin tanıtım spotu yayınlanmaktadır Orada da belirtildiği üzere 2576 ya bağışlarınızı bekliyoruz. 1 SMS 1 NEFES 2576 Kampanyasına destek veren Cinemaximum salonlarına teşekkür ederiz.

Sinema günleri başlıyor

Sinema günleri başlıyor

11 Mart Çarşamba günü saat 15.00'te, dernek merkezimizde gerçekleştireceğimiz ilk film gösterimine tüm hasta ve hasta yakınlarını bekliyoruz. Bu keyifli etkinlikte görüşmek dileğiyle!

Etiler Bahçeşehir Kolejindeydik

Etiler Bahçeşehir Kolejindeydik

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ve Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ile birlikte, Etiler Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği’nin düzenlediği toplantıya katıldık.

Merhaba

Merhaba

Derneğimiz Project MinE proje ortağı oldu

Derneğimiz Project MinE proje ortağı oldu

euro.message Sponsorluğunda


E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

21 Ocak 2021 Şeyma Kurşun

İyi günler, benim babamda 2 senedir als hastası. Bilenler bilir ki çok zorlu bir süreç, Allah öncellikle bir an önce şifasını versin. Babamın hastalığı 2 senede çok hızlı ilerledi, kullandığı ilaçın hiçbir faydası yok.. Ellerini kollarını ve belden Aşağısını kullanamıyor, solunum desteği almasıda şart artık. Bu hastalıkla alakalı malzemelere çok ihtiyacımız var. Lütfen sesimi duyun bize Bi şekilde yardım edin.

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Murat Biçer

The social medwork. Ben biraz araştırdım bu isimde bir kuruluş varmış, als ilacını getirten fakat fiyatları çok yüksek. Gerçekten gelirmi bilmiyorum bu paraları bulmaya çalışsak. Bu konuda deneyimi olan varsa yazsın lütfen. 532 171 3968

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Murat biçer

Mrb. Öncelikle herkeze geçmiş olsun dilekelerimi sunuyorum. Acil şifalar. Biz de ablamızda yakalandık sanırım bu hastalığa. Falat bir hastane birşey yok diye bizi evimize yolladı, daha sonra prof dok olan bir hocamıza başvurduk ve Als teşhisi koydu. Bilgiye ihtiyacımız var, süreç nedir nasıl işler. Daha başında gibiyiz ama nasıl devam eder. Sgk hangi konularda bizi destekler. Bize de bilgi aktarıp yardımcı olursanız çok sevinirim. Dönüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Ali Ercan

Rilutek als ilacını nasıl bulabilirim? Yardımcı olursanız memnun olurum.

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Hanife balkan

merhaba .eşime bugün teşhis konuldu.ne yapacağımı araştırırken Bu siteyi buldum..kim nasıl Bir yol izliyor Bu hastalıkta o yüzden dahil olmak istiyorum.simdiden teşekkür ederim

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Seçil Poyraz

Babama ALS teşhisi koyuldu. Mart ayında bacak seğirmeleriyle başladı covid dönemi olduğu için tedavi göremedi ve 5 ay sonra ALS teşhisi koyuldu. Süreci çok hızlı ilerliyor. Önce bir bacağı ile başladı ama 7 ay içinde iki bacağı iki kolu ince motor becerileri kaybı ve konuşma kekemeliği başladı. Konuşmasını ve solunumunu kaybetmesinden korkuyoruz. Solunum cihazı desteği ve göz bilgisayarı temini için yardım bekliyoruz.

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Ali Tokdemir

Bendede 2 3 sefer kullanılmış göz cihazı var almak isteyenler 5435265890

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Abdullah Aykut işler

Yaklaşık 1 yıl önce polinörapati teşhisi kondu sağ ayakta başladı sol ayağa da geçti şu an yürüyemiyoruz.geçen hata başka bir doktor alt motor nöron teşhisi koydu.ne yapmam gerekiyor çaresizim.

makaleyi göster
21 Ocak 2021 Ahmet ok

Als hastamız var

makaleyi göster
21 Ocak 2021 fikrettin koçak

annem 2 senedir als hastası ve şu anda trakeostonomi var boğazında öyle nefes alıyor burnundan besleniyor bunun bi çaresi yokmu? yardımcı olur musunuz

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı