Ağustos ayında neler yaptık?

Ağustos ayında neler yaptık?

24 Eylül 2017

AĞUSTOS AYI FAALİYETLERİMİZ

12 Kasım’da gerçekleştirilecek 39.İstanbul Maratonu Adım Adım yardımseverlik koşusu kapsamında ziyaretlerimize başladık. Makamlarında ziyaret ettiğimiz yetkililer kurumsal desteklerini vereceklerini belirttiler.  İstanbul Vali Yardımcısı Sayın Ahmet Önal, İl Sağlık Müdürü Sayın Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Küçükçekmece Rehberlik Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Sayın Sevcan Ateş, Sağlık Der İstanbul İli Başkanı Sayın Musa Akan ve Başkan Yardımcısı Sayın Yunus Emre Kırgeç’e destekleri için çok teşekkür ederiz.  

Rotary Ortaköy Kulübünden Derneğimizi ziyaret gelen, Neşe Cesur Yüksel, İlter Turan ve Muzaffer Kozakoğlu ile geçirdiğimiz toplantı neticesinde, Yaşamak Yetmez Yaşatmak da Lazım Projemizin Rotary desteği ile sürdürülebilirliği görüşüldü. Yurtdışı hibe kapsamında değerlendirilmek üzere hazırlanan yeni proje kendilerine iletildi. İstişareler devam ediyor.

Kemani Giselle Tavilson ile önümüzdeki yıl yapılması planlanan projenin ilk toplantısı gerçekleştirildi. Sürpriz proje ile ilgili detayları önümüzdeki bültenlerimizde açıklayacağız.

GÖNDERİLEN MALZEMELER

Geçtiğimiz dönemde Kayseri, İstanbul, Osmaniye, Kocaeli, Adana, Ankara, Gaziantep, İzmir, Konya, Hatay, Kırşehir, Bilecik, Ordu, Çanakkale Zonguldak'a manuel tekerlik sandalye, O2 konsantratörü, Haydiswitch, ventilatör, sandalye başlığı, aspire cihazı, havalı yatak, hasta taşıma lifti, akülü tekerlekli sandalye, hasta karyolası, şarj makinası, jeneratör, akü, sedye ve sarf malzemeleri gibi yardımlar yapılmıştır.

 

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


e-bülten'e üye olun
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

22 Þubat 2020 Sedanur ŞENTÜRK

Benim babamda Als hastası... Bizde bu göz takip sisteminden edinmek istiyoruz bize yardımcı olur musunuz? Şimden teşekkürler...

makaleyi göster
22 Þubat 2020 emre akaryalı

bu ilaç ilerlemeyi durduruyormu yvaşlatıyormu kullanan varsa bilgi verebilirmi

makaleyi göster
22 Þubat 2020 Mehtap yabancıgil

Merhabalar benim kayınvalidem als hastası ilaç i alamıyoruz çok zor temin ediyoruz ne olur yardımcı olun hastalığı çok hızlı ilerliyor

makaleyi göster
22 Þubat 2020 Nurhan Farimaz

Sizi Muge Anli da gördük. Az once de buraya yazdim. Babam %80 engelli sol tarafi felç araba yatak yardiminiz olur mu acaba

makaleyi göster
22 Þubat 2020 Ercüment akbay

Tedavi için öneri bekliyorum.

makaleyi göster
22 Þubat 2020 burhan koçal

üye olmak istiyorum. bağış posteri gönderilmesi saygılarımla

makaleyi göster
22 Þubat 2020 ahmet varlı

amcama bugün als teşhisi konuldu reçete de radicut yazıyor bu ilacı sgk tarafından yur dışından karşılıya biliyormuşuz. Peki hangi hastahanelerde kullandıracaz bu ilacı ve de üyeniz olmak istiyorum

makaleyi göster
22 Þubat 2020 Ferhat Genç

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim babam 2007 yılında başlayan konuşma bozukluğu ile başlayan hastalığımız 2009 yılının Aralık ayında ankara ibni Sina hastanesinde çekilen emg sonucu als hastası olduğunu öğrendik şu anda yatalak en iyi ilacı moralinin yüksek olması ben kendim hastanede çalıştığım için işlevi yakından takip edebiliyorum.

makaleyi göster
22 Þubat 2020 Emre T.

4-5 ay icinde olumle sonuclanmasi olasi midir

makaleyi göster
22 Þubat 2020 emre içer

Merhabalar. Öncelikle bu hastalığa yakalanan ve onları refakatçilik eden tüm insanlara büyük geçmiş olsun diyorum. Bende 1 hafta içerisinde ilk başta sağ kolumda sğirmeler başladı, ertesi gün sol kolumda görüldü güçsüzlük çok farketmedim ancak farklı bir duyguydu.Bu gün ise ayaklarımda seyirme ve halsizlikhissediyorum. Sizce bu als ye işaretmidir hastalık kaslara bu kadar hızlı yayılabilirmi cevaplarsanız çok mutlu olurum.

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı