AĞLATAN SÜRPRİZ

AĞLATAN SÜRPRİZ

13 Mayıs 2019 

Yılın Annesinden Mutluluk Sırrı

Düzce’de Anneler Günü dolayısıyla Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği olarak her yıl Anneler Gününde geleneksel olarak yapılan yılın annesi seçimlerinde bu yıl Ülkü Genç Yılın Annesi oldu. ALS Hastası olan ve yatağa bağımlı olarak hayatını idame ettiren eşi Erkan Genç, eşinin 3 çocuğuna ve koruyucu olarak ta bir çocuk olmak üzere 4 çocuğa sınırsız sevgi ile annelik yapan Ülkü Genç, yılın annesi çiçeğini Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği Yardımlar Koordinatörü Dilek Şen’den alan Ülkü Genç, gözyaşlarına boğuldu. Ülkü Genç ile birlikte ALS Hastası eşi Erkan Genç de gözyaşlarını tutamadı.

Eşiyle ilk evlendiği günkü kadar sevgiyle ilgilenen Ülkü Genç, mutlu aile sırrını da açıkladı. Ülkü Genç; “Biz zaten zorluklarla dolu bir hayatı devirdik. İkinci Baharımıza öyle güzelliklerle başladık ki. Bizbirimize çok güzel bir söz verdik. Biz hayatta mutsuzluğu yaşadık ve ondan nasibimizi aldık. Bundan sonra bize mutluluk yakışır dedik. Allah razı olsun. Ben eşimden çok memnunum. Çocuklarımdan da öyle. Hayat tabiî ki de süt liman değil. Yeri geliyor bizim de düşmelerimiz, kalkmalarımız oluyor. Ailelerimizle birlikte mutlu olmak çok önemli” dedi. 

Biz de kendilerine mutluluklar ve uzun ömürler diliyoruz.

Kaynak: Düzce TV

 

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


e-bülten'e üye olun
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

20 Mayýs 2019 Ercüment akbay

Tedavi için öneri bekliyorum.

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 burhan koçal

üye olmak istiyorum. bağış posteri gönderilmesi saygılarımla

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 ahmet varlı

amcama bugün als teşhisi konuldu reçete de radicut yazıyor bu ilacı sgk tarafından yur dışından karşılıya biliyormuşuz. Peki hangi hastahanelerde kullandıracaz bu ilacı ve de üyeniz olmak istiyorum

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Ferhat Genç

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim babam 2007 yılında başlayan konuşma bozukluğu ile başlayan hastalığımız 2009 yılının Aralık ayında ankara ibni Sina hastanesinde çekilen emg sonucu als hastası olduğunu öğrendik şu anda yatalak en iyi ilacı moralinin yüksek olması ben kendim hastanede çalıştığım için işlevi yakından takip edebiliyorum.

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Emre T.

4-5 ay icinde olumle sonuclanmasi olasi midir

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 emre içer

Merhabalar. Öncelikle bu hastalığa yakalanan ve onları refakatçilik eden tüm insanlara büyük geçmiş olsun diyorum. Bende 1 hafta içerisinde ilk başta sağ kolumda sğirmeler başladı, ertesi gün sol kolumda görüldü güçsüzlük çok farketmedim ancak farklı bir duyguydu.Bu gün ise ayaklarımda seyirme ve halsizlikhissediyorum. Sizce bu als ye işaretmidir hastalık kaslara bu kadar hızlı yayılabilirmi cevaplarsanız çok mutlu olurum.

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Kadir olgac

Hande hanima nasil ulasabilirim?Acil kendi dali hakkinda bir sorum olacakti da en azindan e ma il adresi bile olur.lutfen yardimci olun

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Damla kapar

Mrh. Babamın bir süredir kolunda güç kaybı uyuşma gibi şikayetleri vardı kendisi siroz ve kronik hasta zaten sürekli kontrol ediliyor ilaç tedavisi görüyor kolu artık tamamen işlevini yitirdi bir süredir de araştırılıyordu en sonunda motor nöron hastası denildi tekrar araştırıldı bu sefer hastanede yattı ve dün kesinleşti ama omurilik temiz çıktı yutakta herhangi bi sorunu yok zamanla tüm vücudu etkilenecek mi ne bileyim omurilik temiz ya bi umut işte

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Enes AKBEN

Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin. ALS hastalığını bilirim bende anneannemi kaybettim. Dert verip derman aratma rabbim.

makaleyi göster
20 Mayýs 2019 Ahmet Volkan ÇATAL

Ilacın SGK kapsamına alınması ile ilgili bir geliş me var mı?

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı