Adımadım İzmir Makarna Partisi ile Maraton Kayıtları Başladı

Adımadım İzmir Makarna Partisi ile Maraton Kayıtları Başladı

19 Şubat 2020

Adımadım Makarna partisi Eski Havagazı Fabrikasında yapıldı. İzmir makarna partisi STK tanıtımı çok güzel geçti. Adımadım İzmir gurubuna misafirperverliği için teşekkür ederiz.
Etkinlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği ve 12 Nisan'da koşulacak olan Maraton İZMİR resmen tanıtıldı. İzmir'de ipk olmadığı için Stk'lar Adımadım dışında Maraton İZMİR koşacak.


Antalya'da 1 Mart tarihinde koşulacak olan Runatolia koşusunda ALS derneği için İzmir'den katılacak olanlara teşekkür ederiz.

12 Nisan Maraton İZMİR kayıtları başladı.


Bilgi için  https://www.maratonizmir.org/
Kayıt oluyoruz, koşu kategorisini seçiyoruz, 
5 km ücretsiz 
10 km ve 42 km 60 tl. 
Başvuru formu doldurlara tişört ve çip koşudan 1 gün önce fuarda verilecek. ALS- Derneği standımız olacak. 
ALS derneği için koşmak isteyenler aşağıdaki formu lütfen doldurunuz koşucularımıza madalya sayısı belirleyeceğiz
https://form.jotform.com/200383511962956

Maraton Izmir 12 Nisan'da! Kayıtlar ve bilgi için https://www.maratonizmir.org/
#Run4als#Birlikte2020 , #İzmirmaratonu , #İzmirmaratonu2020


Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

07 Mayýs 2021 Şeyma Kurşun

İyi günler, benim babamda 2 senedir als hastası. Bilenler bilir ki çok zorlu bir süreç, Allah öncellikle bir an önce şifasını versin. Babamın hastalığı 2 senede çok hızlı ilerledi, kullandığı ilaçın hiçbir faydası yok.. Ellerini kollarını ve belden Aşağısını kullanamıyor, solunum desteği almasıda şart artık. Bu hastalıkla alakalı malzemelere çok ihtiyacımız var. Lütfen sesimi duyun bize Bi şekilde yardım edin.

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Murat Biçer

The social medwork. Ben biraz araştırdım bu isimde bir kuruluş varmış, als ilacını getirten fakat fiyatları çok yüksek. Gerçekten gelirmi bilmiyorum bu paraları bulmaya çalışsak. Bu konuda deneyimi olan varsa yazsın lütfen. 532 171 3968

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Murat biçer

Mrb. Öncelikle herkeze geçmiş olsun dilekelerimi sunuyorum. Acil şifalar. Biz de ablamızda yakalandık sanırım bu hastalığa. Falat bir hastane birşey yok diye bizi evimize yolladı, daha sonra prof dok olan bir hocamıza başvurduk ve Als teşhisi koydu. Bilgiye ihtiyacımız var, süreç nedir nasıl işler. Daha başında gibiyiz ama nasıl devam eder. Sgk hangi konularda bizi destekler. Bize de bilgi aktarıp yardımcı olursanız çok sevinirim. Dönüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Ali Ercan

Rilutek als ilacını nasıl bulabilirim? Yardımcı olursanız memnun olurum.

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Hanife balkan

merhaba .eşime bugün teşhis konuldu.ne yapacağımı araştırırken Bu siteyi buldum..kim nasıl Bir yol izliyor Bu hastalıkta o yüzden dahil olmak istiyorum.simdiden teşekkür ederim

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Seçil Poyraz

Babama ALS teşhisi koyuldu. Mart ayında bacak seğirmeleriyle başladı covid dönemi olduğu için tedavi göremedi ve 5 ay sonra ALS teşhisi koyuldu. Süreci çok hızlı ilerliyor. Önce bir bacağı ile başladı ama 7 ay içinde iki bacağı iki kolu ince motor becerileri kaybı ve konuşma kekemeliği başladı. Konuşmasını ve solunumunu kaybetmesinden korkuyoruz. Solunum cihazı desteği ve göz bilgisayarı temini için yardım bekliyoruz.

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Ali Tokdemir

Bendede 2 3 sefer kullanılmış göz cihazı var almak isteyenler 5435265890

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Abdullah Aykut işler

Yaklaşık 1 yıl önce polinörapati teşhisi kondu sağ ayakta başladı sol ayağa da geçti şu an yürüyemiyoruz.geçen hata başka bir doktor alt motor nöron teşhisi koydu.ne yapmam gerekiyor çaresizim.

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 Ahmet ok

Als hastamız var

makaleyi göster
07 Mayýs 2021 fikrettin koçak

annem 2 senedir als hastası ve şu anda trakeostonomi var boğazında öyle nefes alıyor burnundan besleniyor bunun bi çaresi yokmu? yardımcı olur musunuz

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı