21 Haziran Geleneksel Boğaz Turu

21 Haziran Geleneksel Boğaz Turu

21 Haziran Dünya ALS günü geleneksel İBB Şehir Hatları vapur gezisi ile şenlendi. ALS MNH Derneği'nin organize ettiği ve Türkiye Futbol Federasyonunun destek verdiği organizasyonumuz, İBB Şehir Hatları Genel Müdürlüğünün tahsis ettiği vapurda çok sayıda hasta ve hasta yakınının katılımıyla  gerçekleştirildi. Kabataş iskeleden hareket eden vapur, Beylerbeyi’ne uğrayarak İstanbul Boğazı'nda tur attı.

Katılımcılar, gezi boyunca TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği ses ve saz sanatçılarının seslendirdiği türkülerle eğlenceli dakikalar yaşadı.

Başkanımız İsmail Gökçek'in teşekkür konuşmasının ardından Şehir Hatları AŞ. nin Genel Müdürü Yakup Güler’e, Yiyecek içecek sponsorumuz Türkiye Futbol Federasyonu adına TFF profesyonel Kurul Genel Direktörü Tuncay Yanık’a, uzun süredir evinden çıkamayan ALS hastamızı ambulans ile evinden alarak vapura getiren EMT Ambulans adına EMT Ambulans Genel Müdürü Mehmet Yüksel’e, hasta yatağı sponsorumuz İntermed Medikal adına Erkan Özaslan’a ve Trt İstanbul Radyo sanatçılarına Yönetim Kurulu üyelerimiz plaket takdiminde bulundular. 

Gecenin sonunda her yıl olduğu gibi toplu olarak fotoğrafımızı çektirdik. Geceye katılan bütün üyelerimize dernek dostlarımıza ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederiz.

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


e-bülten'e üye olun
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

28 Ocak 2020 Sedanur ŞENTÜRK

Benim babamda Als hastası... Bizde bu göz takip sisteminden edinmek istiyoruz bize yardımcı olur musunuz? Şimden teşekkürler...

makaleyi göster
28 Ocak 2020 emre akaryalı

bu ilaç ilerlemeyi durduruyormu yvaşlatıyormu kullanan varsa bilgi verebilirmi

makaleyi göster
28 Ocak 2020 Mehtap yabancıgil

Merhabalar benim kayınvalidem als hastası ilaç i alamıyoruz çok zor temin ediyoruz ne olur yardımcı olun hastalığı çok hızlı ilerliyor

makaleyi göster
28 Ocak 2020 Nurhan Farimaz

Sizi Muge Anli da gördük. Az once de buraya yazdim. Babam %80 engelli sol tarafi felç araba yatak yardiminiz olur mu acaba

makaleyi göster
28 Ocak 2020 Ercüment akbay

Tedavi için öneri bekliyorum.

makaleyi göster
28 Ocak 2020 burhan koçal

üye olmak istiyorum. bağış posteri gönderilmesi saygılarımla

makaleyi göster
28 Ocak 2020 ahmet varlı

amcama bugün als teşhisi konuldu reçete de radicut yazıyor bu ilacı sgk tarafından yur dışından karşılıya biliyormuşuz. Peki hangi hastahanelerde kullandıracaz bu ilacı ve de üyeniz olmak istiyorum

makaleyi göster
28 Ocak 2020 Ferhat Genç

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim babam 2007 yılında başlayan konuşma bozukluğu ile başlayan hastalığımız 2009 yılının Aralık ayında ankara ibni Sina hastanesinde çekilen emg sonucu als hastası olduğunu öğrendik şu anda yatalak en iyi ilacı moralinin yüksek olması ben kendim hastanede çalıştığım için işlevi yakından takip edebiliyorum.

makaleyi göster
28 Ocak 2020 Emre T.

4-5 ay icinde olumle sonuclanmasi olasi midir

makaleyi göster
28 Ocak 2020 emre içer

Merhabalar. Öncelikle bu hastalığa yakalanan ve onları refakatçilik eden tüm insanlara büyük geçmiş olsun diyorum. Bende 1 hafta içerisinde ilk başta sağ kolumda sğirmeler başladı, ertesi gün sol kolumda görüldü güçsüzlük çok farketmedim ancak farklı bir duyguydu.Bu gün ise ayaklarımda seyirme ve halsizlikhissediyorum. Sizce bu als ye işaretmidir hastalık kaslara bu kadar hızlı yayılabilirmi cevaplarsanız çok mutlu olurum.

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı