11 KASIM GÜNÜ PROGRAMIMIZ VE HATIRLATMALAR

11 KASIM GÜNÜ PROGRAMIMIZ VE HATIRLATMALAR

9 Kasım 2018 

Değeli Koşucularımız,

11 KASIM GÜNÜ PROGRAMIMIZ VE HATIRLATMALAR AŞAĞIDADIR. MARATONDA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Buluşma Noktası: Altunizade Köprüsü Metrobüs durağı buluşma saati 8:00’den itibaren: 

Koşudan bir gün önce takım liderleri ile whatsapp grubu kurularak buluşma yeri konum olarak da gönderilecektir. Bireysel koşucularımızın aşağıdaki mobil telefondan bizim ile temasa geçmelerini rica ederiz.

Halk Koşusu başlangıç saati Saat 9:45’tir. 8.30’da Halk Koşusunun yapılacağı start noktasına hareket edilecektir. Bu nedenle en geç 8.30’da Altunizade Metrobüs durağında olmanızı rica ederiz.

Ulaşımını Toplu taşıma ile yapacak koşucular için:

Halk Koşusunun yapılacağı 11 Kasım 2018 Pazar sabahı, Mecidiyeköy Metro İstasyonu karşı caddesindeki trafik ışıklarından Cevahir AVM’ye doğru sıralanacak olan İETT otobüsleriyle Altunizade Köprüsü’ndeki Halk Koşusu start noktasına 07.30-08.20 arasında ücretsiz ring seferler kalkacaktır.

Halk Koşusunun yapılacağı 11 Kasım 2018 Pazar sabahı göğüs numarasını gösteren katılımcılar saat 09.00’a kadar, İETT’ye bağlı belediye otobüsleri, metrobüs ve tramvaylardan ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

42K, 15K ve 10K Sporcularını Taşıyacak Otobüslerin Hareket Saati 07.00-07.30 (Taksim – Sultanahmet)                               

Not: Maraton Koşucularımız fırsat bulabilirlerse saat 8:00’de toplu fotoğraf için Altunizade Metrobüs Durağında bizim ile buluşabilirler.

11 KASIM GÜNÜ PROGRAMIMIZ VE HATIRLATMALAR AŞAĞIDADIR. MARATONDA GÖRÜŞMEK ÜZERE, SEVGİLER

İletişim: Deniz Emral

05072591943

 

Trafiğe Kapatılacak Yollar:

Kısıklı Caddesi,  D-100 kuzey ve güney katılım, Kuşbakışı Caddesi Petrol-İş önü D-100 Karayolu güney katılım, Mahiriz Caddesi D-100 güney katılım, Altunizade Köprü üzeri D-100 güney-kuzey katılım, Tophanelioğlu Caddesi Gold Bilgisayar önü D-100 güney-kuzey katılım, Beylerbeyi katılım, Güney Zincirlikuyu ayrımı, Sait Çiftçi katılımı, Fenerbahçe Göztepe'den gelip TEM ayrımına katılım, Botanik Bahçesi'nden Rıdvan Dedeoğlu istikametine katılım, Kuzey Ataşehir'den Rıdvan Dedeoğlu'na katılım, FSM turnikelerinden gelip 1. Çevre Yolu ayrımı, güneyden gelip kuzeye katılım, Mustafa Kemal Köprü altından kuzeye katılım, Altunizade köprü altı halk koşusunun başladığı yer, maraton ile halk koşusu arası, park girişi, maratonun başladığı yer, park çıkışı, park çıkışı turnikeler arası ve kuzey turnike sahası, Avrupa yakasında, Merkez Komutanlığı ışıklar, Opel Gerçek önü, Sait Çiftçi köprü katılımı (E-5 Karayolu güney katılım), Sabancı Lisesi önü, Yıldız ışıklar, Akdoğan Sokak girişi, Ressam Hamdi Bey, Bostancı Veli, Abbasağa, Hasfırın, Serence Bey sokaklar, Ortaköy dönüşleri, Beşiktaş Meydan, Vestel ışıklar, Palangalar ışıklar, Ortaköy Meydanı, Muhakkik Sokak girişi, Akaretler ışıklar, VİP Otel önü, Bayıldım alt baş, Süzer Plaza önü, Kadırgalar Caddesi toprak yol dönüşleri, Mete Kavşağı, Gümüş Caddesi başı, Gümüşsuyu'ndan toprak yola iniş, Dolmabahçe ışıklar, Kahve Dünyası önü, Akyol Caddesi başı, Meclis-i Mebusan Yokuşu başı, Aydilimi Pastanesi yanı, Kabataş ışıklar, Fındıklı ışıklar, Deniz Limanı çıkışı, Salı Pazarı ışıklar, Boğazkesen Caddesi gelişi, Boğazkesen ışıklar, Tophane ışıklar, Revani Sokak gelişi, Kemeraltı ışıklar, Karaköy Meydanı, Perşembe Pazarı ışıklar, Azapkapı'dan Tarlabaşı'na mecburi istikamet, Şişhane Meydanı'ndan Bankalar Caddesi girişi, Tarlabaşı'ndan Perşembe Pazarı'na giriş, Şişhane ışıklardan Kasımpaşa'ya mecburi yön, Kasımpaşa'dan Unkapanı Köprü ayrımı, Perşembe Pazarı'ndan Unkapanı Köprü ayrımı, Sahil Kennedy Caddesi Ataköy Havuzlu Kavşak'tan Sirkeci ışıklara kadar kuzey ve güney istikameti, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Reşadiye Caddesi, Atatürk Bulvarı, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Sultanahmet At Meydanı, Yerebatan Caddesi, Klodfarer Caddesi, Nuruosmaniye Caddesi, Ayasofya Meydanı ile Galata ve Unkapanı köprüleri trafiğe kapalı tutulacaktır.

 

Spor A.Ş’nin sitesinde bulunan önemli Notlar:

 

  • Göğüs numarası olmayanlar start noktasına ve parkura kesinlikle alınmazlar.
  • Köprü üzerinde ve parkur boyunca uzun süreli bekleyişler yapılmasına izin verilmeyecektir.
  • Bisiklet, paten vb. tekerlekli araçlarla parkura kesinlikle girilemez.
  • Patlayıcı ve yanıcı maddeler, kesici-delici aletler ve yasak olan her türlü maddenin parkura sokulması güvenlik güçleri tarafından önlenecek olup sorumlularına yasal işlem yapılacaktır.
  • Organizasyon Komitesi’nin yazılı izni olmadan, izin verilmiş olan noktalarda, sponsor firmalar haricinde promosyon malzemesi dağıtılması, çeşitli görsel araçlar ile reklam yapılması amacı ile kullanılacak her türlü ürünün parkura getirilmesi kesinlikle yasaktır.

Yorumlar

    Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

euro.message Sponsorluğunda


E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
Reklam Alanı

Arama Yapın

Son Yorumlar

01 Haziran 2020 Sedanur ŞENTÜRK

Benim babamda Als hastası... Bizde bu göz takip sisteminden edinmek istiyoruz bize yardımcı olur musunuz? Şimden teşekkürler...

makaleyi göster
01 Haziran 2020 emre akaryalı

bu ilaç ilerlemeyi durduruyormu yvaşlatıyormu kullanan varsa bilgi verebilirmi

makaleyi göster
01 Haziran 2020 Mehtap yabancıgil

Merhabalar benim kayınvalidem als hastası ilaç i alamıyoruz çok zor temin ediyoruz ne olur yardımcı olun hastalığı çok hızlı ilerliyor

makaleyi göster
01 Haziran 2020 Nurhan Farimaz

Sizi Muge Anli da gördük. Az once de buraya yazdim. Babam %80 engelli sol tarafi felç araba yatak yardiminiz olur mu acaba

makaleyi göster
01 Haziran 2020 Ercüment akbay

Tedavi için öneri bekliyorum.

makaleyi göster
01 Haziran 2020 burhan koçal

üye olmak istiyorum. bağış posteri gönderilmesi saygılarımla

makaleyi göster
01 Haziran 2020 ahmet varlı

amcama bugün als teşhisi konuldu reçete de radicut yazıyor bu ilacı sgk tarafından yur dışından karşılıya biliyormuşuz. Peki hangi hastahanelerde kullandıracaz bu ilacı ve de üyeniz olmak istiyorum

makaleyi göster
01 Haziran 2020 Ferhat Genç

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim babam 2007 yılında başlayan konuşma bozukluğu ile başlayan hastalığımız 2009 yılının Aralık ayında ankara ibni Sina hastanesinde çekilen emg sonucu als hastası olduğunu öğrendik şu anda yatalak en iyi ilacı moralinin yüksek olması ben kendim hastanede çalıştığım için işlevi yakından takip edebiliyorum.

makaleyi göster
01 Haziran 2020 Emre T.

4-5 ay icinde olumle sonuclanmasi olasi midir

makaleyi göster
01 Haziran 2020 emre içer

Merhabalar. Öncelikle bu hastalığa yakalanan ve onları refakatçilik eden tüm insanlara büyük geçmiş olsun diyorum. Bende 1 hafta içerisinde ilk başta sağ kolumda sğirmeler başladı, ertesi gün sol kolumda görüldü güçsüzlük çok farketmedim ancak farklı bir duyguydu.Bu gün ise ayaklarımda seyirme ve halsizlikhissediyorum. Sizce bu als ye işaretmidir hastalık kaslara bu kadar hızlı yayılabilirmi cevaplarsanız çok mutlu olurum.

makaleyi göster
Reklam Alanı
Reklam Alanı